חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Facebook
Twitter
LinkedIn

3 דברים שלא ידעתם על קורקינט לילדים

קורקינט לילדים הוא כבר מזמן לא צעצוע נדיר, להיפך – ככל שעוברות השנים ניתן לראות יותר ויותר ילדים עולים על הצעצוע הדו או התלת גלגלי הנפלא הזה, ועושים את דרכם ממקום למקום בצורה כיפית ומהנה. קורקינט לילדים הוא הרבה יותר מאשר סתם משחק, אלא הוא כלי רכב של ממש שמביא איתו לא מעט יתרונות. הנה כמה דברים שלא בטוח שידעתם על קורקינט לילדים, ואולי יפתחו לכם את הראש לכיוונים נוספים.

קורקינט לילדים מפתח עצמאות

הדבר הראשון שלא בטוח ידעתם הוא שקורקינט לילדים מפתח אצלם תחושת עצמאות גדולה. אם עד רגע הרכיבה שלהם הם התרגלו שאתם לוקחים אותם ממקום למקום, על הידיים או בעגלה, הרי שברגע הרכיבה הם מרגישים תחושת עצמאות, ויכולים להרשות לעצמם להגיע בכוחות עצמם ממקום למקום.

תחושת מסוגלות – תחושה נהדרת שמתקבלת מרכיבה על קורקינט לילדים

דבר נוסף וחשוב מאוד שקורקינט לילדים מפתח בקרבם הוא תחושת המסוגלות. הרבה פעמים הילדים רואים ילדים אחרים רוכבים על אופניים או על קורקינט לילדים, ותוהים לעצמם האם הם מסוגלים לעשות זאת גם בעצמם. ברגע שהם עולים על הקורקינט, הם מבינים שבהחלט כן.

כמובן שעל מנת לפתח את תחושת המסוגלות הזו, מומלץ לרכוש קורקינט שמתאים לגילו ויכולותיו של הילד. ילד קטן יותר, למשל, ייעזר בקורקינט תלת גלגלי, לעומת ילד גדול יותר שייתכן ויצליח לרכוב גם על קורקינט דו גלגלי.

נסיעה על קורקינט לילדים מחזקת את שיווי המשקל

שיווי המשקל הוא אחד הדברים החשובים ביותר לילדים, ובעזרת הרכיבה על הקורקינט הם יכולים לפתח אותו בצורה משמעותית ביותר. כמובן שבתחילת הדרך מומלץ ללוות את הילדים ולראות שהם אכן מצליחים לרכוב בעצמם, אולם אחרי כמה תרגולים הם יוכלו לצאת לרכיבה עצמאית ולפתח את שיווי המשקל שלהם גם בלעדיכם. צאו לרכיבה ותהנו!