חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Facebook
Twitter
LinkedIn

3 נקודות להשוואה בין רחפן יד2 לבין רחפן חדש

אנשים רבים מתלבטים האם לרכוש לעצמם רחפן חדש, או להסתפק דווקא ברחפן יד2. רחפן יד2 מביא איתו לא מעט יתרונות, אולם בהחלט קיימות נקודות להשוואה בינו לבין רחפן חדש שאותו אתם מקבלים מהניילונים. אם גם אתם מתלבטים מאיפה להתחיל ואיזו בחירה תהיה הטובה ביותר עבורכם, כדאי שתישארו איתנו ותקראו את נקודות ההשוואה שהכנו לכם כאן.

רחפן יד2 או רחפן חדש – תלוי בצורך

נקודת ההשוואה הראשונה נוגעת בצורך שלכם. אנשים שעושים את צעדיהם הראשונים בעולם הרחפנים ומנסים לגשש ולהבין האם הם מתחברים אליו – רחפן יד2 בהחלט יכול להספיק עבורם. לעומת זאת, אנשי מקצוע שעוסקים בהטסת רחפנים בצורה מסחרית לא תמיד יסתפקו ברחפן יד2, ויעדיפו לרכוש לעצמם רחפן חדש.

מחיר לעומת התמורה בבחירת רחפן יד2 או רחפן חדש

נקודה נוספת שחשוב לקחת בחשבון בעניין הזה נוגעת בנושא המחיר והתמורה. רחפן חדש תמיד יביא איתו מחיר גבוה יותר מאשר רחפן יד2, בהתייחסות לאותו הדגם כמובן, אולם לא תמיד הצורך שלכם והתקציב שלכם יהלמו את היכולות של הרחפן. וודאו שאתם מגיעים למעמד הרכישה עם תקציב ברור וידוע מראש, כך שתוכלו לא לחרוג ממנו גם במחיר של קניית רחפן יד2 על פני רחפן חדש.

מקצועיות ויכולות

רחפן יד2 הרבה פעמים עלול להיות רחפן "עייף". זהו רחפן שכבר נעשו בו לא מעט שימושים, ולכן הוא מגיע אליכם במצב קצת פחות טוב וחדש מזה שהוא היה בעבר. לעומת זאת, רחפן חדש מגיע אליכם לשימוש ראשוני ביותר, כך שהמקצועיות והיכולות שלו נמצאות בשיאן.

אז מה עדיף עבורכם? גשו לחנות לול טי וי שבקיבוץ גבעת השלושה ותוכלו לקבל הכוונה ברורה ומקצועית בדרך לרחפן המושלם עבורכם.